strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Zabudowana nieruchomość o powierzchni 0,53 ha
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-03-31
Godzina: 09:00:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość o powierzchni 0,53 ha
Cena wywoławcza: 449 000,00
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 1332/13(2)
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podst. art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu

 

31 marca 2016 r. o godz. 9:00

 

w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Opatowie, sala nr III odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w obrębie Sobów, gm. Ożarów, w postaci: działki nr ewid. 58/29 o pow. 0,53 ha, stanowiącej grunty orne R IIIb i R IVa w części zabudowana budynkiem biurowo-socjalnym. Działka w kształcie prostokąta zbliżonym do kwadratu, ogrodzona ogrodzeniem z prętów stalowych z bramą. Część działki utwardzona stanowiąca parking.

Budynek biurowo-socjalny jest to budynek wolnostojący, jednopiętrowy w 1/2 części podpiwniczony, murowany po częściowym remoncie z wymienioną stolarką okienną i drzwiową. Stropodach kryty papą. W budynku znajduje się:

  • w podpiwniczeniu: pomieszczenie kuchni z trzonem kuchennym i zaplecze typu jadalnia, pomieszczenie socjalne i magazynowe. Posadzki wyłożone ceramiką. Na parterze: pomieszczenia biurowe w ilości 13 pokoi oraz wc dla pań i panów. Posadzki wyłożone ceramiką, ściany i stropy wyłożone ceramiką;
  • na piętrze: pomieszczenie biurowe i socjalne, stropy i ściany w pomieszczeniach otynkowane i pomalowane bez paneli. Powierzchnia zabudowy: 401,00 m2. Powierzchnia użytkowa: 683,00 m2.

Przedmiotowa nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sandomierzu o numerze KI1S/00061689/1 będącej w użytkowaniu wieczystym dłużnika: (…).

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 673 500,00 zł (brutto w tym 23% Vat). Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 2/3 wartości oszacowania, tj. kwotę: 449 000,00 zł (brutto w tym 23% Vat). Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób. Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Sobów
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone