strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Środzie Wielkopolskiej Dariusz Karasiński
Działka o pow. 528 m2 zabudowana bud. mieszkalnym 121,19 m2
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-03-31
Godzina: 11:30:00
Przedmiot sprzedaży: Działka o pow. 528 m2 zabudowana bud. mieszkalnym 121,19 m2
Cena wywoławcza: 326 697,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 17499/15
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Dariusz Karasiński (tel. (61) 287 72 00, fax (61) 285 53 95) ogłasza, że: dnia

 

31 marca 2016 r. o godz. 11:30

 

w budynku Sądu Rejonowego w Środzie Wielkopolskiej, mającego siedzibę przy Stary Rynek 6 w sali nr 3, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości stanowiącej działkę nr 98/1, dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Środzie Wielkopolskiej prowadzi księgę wieczystą nr KW PO1D/00015969/0.

Nieruchomość położona jest przy ul. Rzemieślniczej 1, 63-000 Środa Wielkopolska.

Przedmiotową nieruchomość stanowi działka nr 98/1 o powierzchni 528 m2 zabudowana budynkiem mieszkalno-warsztatowym. Powierzchnia użytkowa części mieszkalnej: 121,19 m2. Budynek w zabudowie szeregowej, segment skrajny, w 50% podpiwniczony, jednopiętrowy, wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej w latach 1992-1993. Fundamenty betonowe, ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane z cegły ceramicznej na zaprawie cementowo-wapiennej, mury zewnętrznie ocieplone styropianem. Stropy masywne gęsto żebrowe typu FERT, nadproża ceglane. Stropodach keramzytowy kryty papą termozgrzewalną. Rury i rynny spustowe PCV, opierzenie z blachy. Tynki wewnętrzne i zewnętrzne cementowo-wapienne, wewnętrzne malowane farbami. Stolarka okienna PCV. Schody zewnętrzne o konstrukcji metalowej, wewnętrzne żelbetowe obłożone drewnem. Drzwi wejściowe stalowe, wewnętrzne płycinowe. Posadzki betonowe obłożone deską podłogową, w łazienkach płytki ceramiczne. Ściany malowane farbami i częściowo tapetowane, w pomieszczeniach kuchni w części płytki ceramiczne i częściowo farba, w pomieszczeniach łazienek – płytki ceramiczne.

Instalacje techniczne: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, c.o. – piec na opał stały, c.w. z elektrycznego podgrzewacza wody, kuchenka w kuchni na gaz ziemny.

W części parteru budynku znajdują się pomieszczenia warsztatowe a pomieszczenia mieszkalne na piętrze budynku. Grzejniki w części warsztatowej typu przemysłowego (aluminiowe), w części mieszkalnej stalowe, w łazience typu drabinkowego. W jednym pokoju na piętrze znajduje się kominek. Stan techniczny budynku średni.

Wykończenie pomieszczeń mieszkalnych standardowe, pomieszczenia warsztatowe parteru o wykończeniu poniżej standardu – do remontu.

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w peryferyjnej części miasta przy drodze utwardzonej asfaltem bez urządzonych chodników dla pieszych. Odległość do komunikacji publicznej ok. 300 m. Pełna infrastruktura publiczna zlokalizowana w odległości ok. 1 km. Do siedziby władz miasta ok. 1,5 km. Sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne jednorodzinne z działalnością gospodarczą, pola uprawne.

Uzbrojenie w ulicy – prąd, wodociąg, kanalizacja sanitarna, gaz, telefon. Działka z frontu ogrodzona bramą rozsuwaną i furtką metalową. Ogrodzenie – siatka stalowa na słupkach stalowych na cokole betonowym. Wjazd utwardzony kostką brukową. Teren działki niezagospodarowany zielenią ozdobną.

Suma oszacowania wynosi 435 596,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 326 697,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 43 559,60 zł do dnia poprzedzającego dzień licytacji. Rękojmię można uiścić na

konto komornika:

PKO BP SA O. Śrem 82 1020 4160 0000 2502 0054 4619,

może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

Obwieszczenie o licytacji nieruchomości dostępne jest na stronie: www.komornik.sroda.pl.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Rzemieślnicza
Miasto: Środa Wielkopolska
Województwo: wielkopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone