strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Działka o pow. 244 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-03-17
Godzina: 08:45:00
Przedmiot sprzedaży: Działka o pow. 244 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym
Cena wywoławcza: 95 866,66
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 1386/11
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

17 marca 2016 r. o godz. 8:45

 

w Sądzie Rejonowym w Opatowie w I Wydziale Cywilnym, sala nr IV odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w miejscowości Ćmielów, ul. Wąska 17, która posiada założoną księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w Opatowie IV Wydziale Ksiąg Wieczystych w Opatowie o nr: KI1T/00002544/3. Nieruchomość składa się z działki budowlanej nr ewid. 1868 o pow. 244 m2 oraz z zabudowy w postaci budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego. Teren działki ogrodzony ogrodzeniem z siatki metalowej. Budynek mieszkalny jest budynkiem wolnostojącym, parterowym o konstrukcji murowanej ze stropodachem, krytym papą. Z zewnątrz ocieplony i otynkowany. W budynku znajduje się: korytarz przedzielony pomieszczeniem gospodarczym oraz łazienka z wc z możliwością wejścia od strony podwórka i od strony ulicy, 3 pokoje i kuchnia. Budynek w części podpiwniczony z jednym pomieszczeniem piwnicznym oraz w części ze strychem umożliwiającym wejście na stropodach budynku. W kuchni posadzka wyłożona ceramiką o znacznym stopniu zużycia w łazience z wc posadzka i częściowo ściany wyłożone ceramiką, w pozostałych pomieszczeniach podłogi z desek. W kuchni trzon kuchenny kaflowy. Uzbrojenie: energia elektryczna, woda i kanalizacja. Powierzchnia zabudowy – 92,59 m2, powierzchnia użytkowa – 83,40 m2. Do budynku przylega murowana przybudówka typu kurnik z gołębnikiem o pow. 3,90 m2. Budynek gospodarczy jest to budynek murowany z dachem drewnianym jednospadowym, krytym dachówką cementową. Boczna ściana przylega do zabudowy sąsiedniej. W budynku znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze typu letnia kuchnia i pomieszczenie na opał. Strop drewniany. Posadzki betonowe. Powierzchnia zabudowy – 14,30 m2.

Nieruchomość stanowi własność dłużnika: (…).

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 143 800,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 2/3 wartości oszacowania, tj. kwotę: 95 866,66 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób. Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Wąska
Miasto: Ćmielów
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone