strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Środzie Wielkopolskiej Dariusz Karasiński
Działka o pow. 1330 zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-09-27
Godzina: 12:30:00
Przedmiot sprzedaży: Działka o pow. 1330 zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym
Cena wywoławcza: 299 025,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 8040/13
Zdjęcia:
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Dariusz Karasiński (tel. (61) 287 72 00, fax (61) 285 53 95) ogłasza, że dnia

 

27 września 2016r. o godz. 12:30

 

w budynku Sądu Rejonowego w Środzie Wielkopolskiej mającego siedzibę przy Starym Rynku 6 w sali nr  4, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości  stanowiącej działkę nr 114/2, dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Środzie Wlkp. prowadzi księgę  wieczystą o numerze PO1D/00035470/1, nieruchomość jest położona w miejscowości Kórnik-Bnin, przy ulicy Armii Krajowej.

 

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w strefie centralnej Bnina przy drodze utwardzonej asfaltem, dojazd do nieruchomości samochodem dobry, komunikacja publiczna zlokalizowana
w odległości ok. 100 m. Pełna infrastruktura publiczna zlokalizowana w pobliżu. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa i usługowa w zabudowie zwartej. Nieruchomość ogrodzona z boków parkanem z płyt betonowych. Teren działki nr 114/2 o powierzchni 1 330 m2 niezagospodarowany, porośnięty trawą, krzewami i chwastami, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Uzbrojenie terenu: prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz, telefon. Budynek mieszkalny podpiwniczony, dwukondygnacyjny, w zabudowie zwartej – bliźniak, wybudowany
w technologii tradycyjnej starej w roku 1920. Fundamenty z cegły na zaprawie cementowej, ściany zewnętrzne i wewnętrzne z cegły i glina, mury ocieplone z tyłu styropianem. Stropy drewniane, nadproża ceglane, dach o konstrukcji drewnianej, w części ocieplony, pokryty papa. Rury i rynny spustowe z blachy ocynkowanej. Tynki zewnętrzne i wewnętrzne cementowo- wapienne, wewnętrzne malowane farbami, w części tapetowane a częściowo obłożone płytkami ceramicznymi. Stolarka okienna PCV, na piętrze w części drewniana. Stolarka drzwiowa drewniana. Schody zewnętrzne do budynku betonowe, wewnętrzne drewniane. Posadzki: deska panelowa, płyta pilśniowa, panele podłogowe i w części płytki ceramiczne. Instalacje techniczne w budynku: elektryczna (aluminiowo-miedziana), wodna – stalowa i żeliwna, sanitarna, centralnego ogrzewania – piece typu „koza”, grzejniki stalowe. Łączna powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego wynosi: 140,97 m2.

Stan techniczny budynku mieszkalnego zadowalający, wykończenie standardowe. Budynek gospodarczy murowany z cegły, parterowy, dach o konstrukcji drewniej kryty papą – stan techniczny zły – do kapitalnego remontu. Powierzchnia użytkowa: 21,37 m2.

 

Suma oszacowania wynosi 398 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania
i wynosi    299 025,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, to jest 39 870,00 do dnia poprzedzającego dzień licytacji.

Rękojmię można uiścić  na konto komornika:

PKO BP SA O. Śrem 82 1020 4160 0000 2502 0054 4619,

może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

Obwieszczenie o licytacji nieruchomości dostępne jest na stronie: www.komornik.sroda.pl

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Armii Krajowej
Miasto: Kórnik-Bnin
Województwo: wielkopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone