strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu
Lokal mieszkalny o pow. 44,76 m2
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-11-03
Godzina: 11:30:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny o pow. 44,76 m2
Cena wywoławcza: 77 888,25
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 3484/14
Opis:

 

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

3 listopada 2016 r. o godz. 11:30

 

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Oświęcimiu, ul. Rynek Główny 14, 32-600 Oświęcim, sala 206 odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w miejscowości Chełmek, Wojska Polskiego 5/4 stanowiącej własność dłużnika: (…) posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Oświęcimiu nr KR1E/00051409/3 , oznaczonej jako: lokal stanowiący odrębną własność opisanej jako – lokal mieszkalny nr 4 położony w miejscowości Chełmek przy ul. Wojska Polskiego 5. Lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym, III kondygnacyjnym, podpiwniczonym, wzniesionym w technologii prefabrykowanej – wielka płyta. Obiekt po termomodernizacji, ocieplony, wymieniona stolarka okienna i drzwiowa na PCV, do remontu klatka schodowa, uzbrojenie pełne. Powierzchnia użytkowa lokalu 44,76 m2. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze, składający się z 3 pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, balkon. Ogrzewanie miejskie, CW z piecyka gazowego i elektrycznego ogrzewacza. Ściany i sufity - ściany malowane emulsyjnie, w przedpokoju boazeria, w kuchni częściowo ściany obłożone płytkami ceramicznymi. Podłogi i posadzki - w pokojach panele PCV, w kuchni płytki ceramiczne, w przedpokoju linoleum PCV. Stolarka okienna - plastikowa PCV. Stolarka drzwiowa – drewniana płytowa starego typu z przeszkleniem, drzwi wejściowe drewniane starego typu. Ogrzewanie - centralne miejskie. Instalacje – wodna, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, domofonowa, CW z piecyka gazowego oraz elektrycznego podgrzewacza przepływowego. Z własnością lokalu związany jest udział 4476/182206 w częściach wspólnych budynku oraz gruntach. Standard średni do remontu modernizacyjnego.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 103 851,00 zł.

Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi 77 888,25 zł (3/4 ceny oszacowania).

Wysokość rękojmi wynosi: 10 385,10 zł (10% ceny oszacowania nieruchomości).

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w podanej wysokości na rachunek bankowy komornika lub w gotówce w kasie kancelarii – najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację tj. do dnia (2.11.2016 r.), przy czym decyduje data faktycznego wpływu rękojmi na rachunek bankowy komornika (data uznania rachunku bankowego komornika).

 

Nieruchomość tą można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

 

Dodatkowe informacje pod nr tel. (33) 845 14 83

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Wojska Polskiego
Miasto: Chełmek
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone