strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu
Lokal mieszkalny
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-07-22
Godzina: 13:00:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny
Cena wywoławcza: 47 400,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1805/13
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

22 lipca 2015 r. o godz. 13:00

 

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Oświęcimiu, ul. Rynek Główny 14, 32-600 Oświęcim, sala 205 odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w miejscowości Jawiszowice, Mickiewicza 30, stanowiącej własność dłużnika: (…), posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Oświęcimiu nr KR1E/00041843/4, oznaczonej jako: lokal mieszkalny, opisanej jako – lokal mieszkalny nr 1 położony w budynku nr 30 w Jawiszowicach przy ul. Mickiewicza, składający się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i wc, o powierzchni użytkowej 47,75 m2. Lokal w budynku wielorodzinnym II-kondygnacyjnym, bez windy, wzniesionym w technologii tradycyjnej, w latach 70. Usytuowanie – parter. Układ funkcjonalny lokalu – korzystny, pokoje nieprzechodnie. Ściany i sufity – malowane farbami emulsyjnymi, boazeria, płytki ceramiczne w kuchni, łazience i WC, w przedpokoju kamień elewacyjny. Podłogi i posadzki – panele podłogowe, płytki ceramiczne, wykładziny dywanowe. Stolarka okienna – okna drewniane, zespolone starego typu. Stolarka drzwiowa – drzwi drewniane, płytowe z przeszkleniami, nowego typu. Ogrzewanie centralne, elektryczne, cw z piecyka gazowego. Instalacje – wodna, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa. Standard zróżnicowany, przeciętny, częściowo po modernizacji, do dalszej modernizacji łazienka i wc. Stan techniczny – do dalszej modernizacji. Z własnością lokalu związany jest udział 1/13 w częściach wspólnych nieruchomości, do lokalu przynależy piwnica. 

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 63 200,00 zł.

Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi: 47 400,00 zł (3/4 ceny oszacowania).

Wysokość rękojmi wynosi: 6 320,00 zł (10% ceny oszacowania nieruchomości).

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w podanej wysokości:

- w gotówce w kasie kancelarii lub na rachunek bankowy komornika najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację, tj. do dnia 21.07.2015 r., przy czym decyduje data faktycznego wpływu rękojmi na rachunek bankowy komornika (data uznania rachunku bankowego komornika).

 

Nieruchomość tę można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia, zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

Dodatkowe informacje pod nr tel. (33) 845 14 83

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Mickiewicza
Miasto: Jawiszowice
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone