strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu
Zabudowana nieruchomość
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-07-07
Godzina: 14:30:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość
Cena wywoławcza: 125 200,00
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 5344/13
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski Kancelaria Komornicza w Oświęcimiu zawiadamia na podstawie art. 10136 §1 kpc w związku z art. 953 kpc, że w dniu

 

7 lipca 2015 r. o godz. 14:30

 

w Kancelarii Komorniczej w Oświęcimiu, Rynek Główny 3, 32-600 Oświęcim, odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w miejscowości Jawiszowice, Pocztowa, stanowiącej własność dłużnika: (…), posiadającej założoną księgę wieczystą w  Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Oświęcimiu nr KR1E/00055201/3, oznaczonej jako: nieruchomość gruntowa, opisanej jako – nieruchomość gruntowa położona w Jawiszowicach przy ul. Pocztowej. Działka nr 459/20 o pow. 0,1026 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym. Działka w kształcie foremnym, płaska, nieogrodzona, posiada dostęp do drogi publicznej – ul. Pocztowej o nawierzchni asfaltowej poprzez wewnętrzną drogę gruntową. Działka zabudowana domem jednorodzinnym, parterowym z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczonym, murowanym z cegły ceramicznej i porothermu, na fundamencie betonowym. Podstawowe elementy konstrukcyjne: fundamenty – betonowe wylewane na mokro, ściany – murowane z cegły ceramicznej oraz Porothermu, brak ocieplenia, brak tynków zewnętrznych, stropy – żelbetowe wylewane na mokro, dach – wielospadowy z mansardami, konstrukcja drewniana, dachówka ceramiczna. Powierzchnia użytkowa budynku – 157,56 m2. Obiekt w stanie surowym, otwartym. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna i zagrodowa. Wg MPZP działka położona w strefie zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej ozn. symbolem J.148M3. Uzbrojenie – sieć gazowa, elektryczna, wodociąg.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 250 400,00 zł.

Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi: 125 200,00 zł (1/2 ceny oszacowania).

Wysokość rękojmi wynosi: 25 040,00 zł (10% ceny oszacowania nieruchomości).

Osoba, która zaoferuje najwyższą cenę, obowiązana jest zapłacić natychmiast 1/5 wylicytowanej ceny, nie mniej jednak niż 500 zł. Brak wpłaty spowoduje niezwłoczne wznowienie licytacji.  Reszta wylicytowanej ceny powinna być dopłacona do godziny 12 dnia następnego – w razie braku dopłaty licytacja będzie wyznaczona ponownie.

 

Nieruchomość tę można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia, zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

Dodatkowe informacje pod nr tel. (33) 845 14 83.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Pocztowa
Miasto: Jawiszowice
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone