strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opolu Maria Bujak
Działka gruntowa zabudowana
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-07-21
Godzina: 08:30:00
Przedmiot sprzedaży: Działka gruntowa zabudowana
Cena wywoławcza: 341 000,00
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 996/13
Opis:

 

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Maria Bujak (tel. (77) 423 01 60) ogłasza, że dnia

 

21 lipca 2015 r. o godz. 8:30

 

w budynku Sądu Rejonowego w Opolu mającego siedzibę przy ul. Ozimskiej 60a w sali nr 201, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości stanowiącej działkę gruntową nr 539/141 km 1 o pow. 0,1884 ha zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Działka kształtu regularnego, wydłużonego czworokąta, z bezpośrednim dostępem do drogi o naw. asfaltowej. Działka z ogrodzeniem, ze słupków i cokołu wykonanego z granitu, przęseł drewnianych z desek mocowanych podłużnie oraz dwie bramy przesuwane i furtka stalowa. Budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym z garażem jednostanowiskowym, bez podpiwniczenia, wykonany systemem tradycyjnym (użytkowany ok. 7 lat). Ściany od zewnątrz z ociepleniem i tynkiem strukturalnym. Dach dwuspadowy z wykuszem nad wejściem o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką ceramiczną z oknami połaciowymi. Stolarka okienna drewniana z roletami zewnętrznymi. Drzwi wejściowe drewniane, indywidualne, częściowo przeszklone. Brama garażowa segmentowa. Taras wejściowy pokryty kostką granitową. Budynek wyposażony w instalację wodną, kanalizacyjną, prąd, c.o. własne. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi: 149 m2. Stan techniczny nieruchomości budynkowej przyjmuje się jako bardzo dobry,

należącej do: (…),

położonej: 46-070 Komprachcice, Opolska 30B, Dziekaństwo,

dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Opolu prowadzi księgę wieczystą nr KW [NKW: OP1O/00110115/8].

 

Suma oszacowania wynosi 511 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 341 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 51 150,00 zł. Rękojmię należy uiścić na konto komornika:

Raiffeisen Bank Polska SA O. w Opolu

74 1750 1194 0000 0000 0628 6844

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule. Kandydaci na nabywców licytacyjnych pozostający w związku małżeńskim i których stosunki majątkowe kształtowane są umową małżeńską, powinni na licytację stawić się wraz z notarialnym odpisem przedmiotowej umowy. Osoby pozostające w związku małżeńskim przystępujące do licytacji bez współmałżonka(ki) aby móc uczestniczyć w licytacji muszą przedstawić notarialne pełnomocnictwo do dokonywania czynności prawnej w imieniu nieobecnego.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Opolska
Miasto: Dziekaństwo
Województwo: opolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone