strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu Maciej Sadyś
Zabudowana nieruchomość
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-06
Godzina: 14:15:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość
Cena wywoławcza: 637 500,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1002/13
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu Maciej Sadyś zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

6 października 2015 r. o godz. 14:15

 

w sali nr 014 Sądu Rejonowego w Nowym Targu, ul. Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w mieście Nowy Targ, ul. Kokoszków 48c, gmina Miasto Nowy Targ, powiat nowotarski, województwo małopolskie, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Nowym Targu o numerze KW NS1T/00036553/6 składającej się z działki ewidencyjnej nr 6399/3 o łącznej powierzchni 338 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z pokojami na wynajem o powierzchni użytkowej 231,70 m2, stanowiącej własność dłużnika: (…).

Nieruchomość jest położona przy ul. Kokoszków 48c w strefie pośredniej miasta Nowy Targ w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w I linii zabudowy. W odległości około 1,2 km ścisłe centrum miasta, a do Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej około 500 m. Lokalizację określono jako dobrą (modna i spokojna dzielnica miasta – należy też wspomnieć o dużej możliwości wynajmu pokoi/mieszkań studentom ww. szkoły), funkcjonalność działki jako przeciętną, a sąsiedztwo i mikroklimat jako korzystne. W chwili obecnej jest to teren częściowo ogrodzony ogrodzeniem z siatki, zabudowany budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z pokojami na wynajem. Pozostała część działki stanowi parking i wewnętrzną komunikację z kostki betonowej. Dostępność komunikacyjna dobra. Działka stanowi teren o kształcie regularnego wieloboku zbliżonego do trapezu, wydłużonego w kierunku północnym o średnich wymiarach około 34x10 m, leży w terenie o niewielkim spadku w kierunku ulicy i płaskim. Topografię i kształt określono jako przeciętną. Przedmiotowa nieruchomość leży w terenie gdzie obecnie brak jest planu. Wg studium położona jest w obszarze o symbolu 1.MN – tereny zabudowy jednorodzinnej o niskiej intensywności. Plan obejmujący tę enklawę w trakcie sporządzania pod nazwą Nowy Targ 25, Kowaniec-Kokoszków. Uzbrojenie: prąd, droga dojazdowa miejska o powierzchni asfaltowej, sieć teletechniczna, kanalizacja miejska, wodociąg, gaz – brak.

Budynek. Dane technologiczne. Rok budowy: koniec lat 70. XX w. Powierzchnia użytkowa 231,7 m2 (pomiar w świetle okładzin dalmierzem laserowym wg obowiązujących norm i przepisów). Powierzchnia zabudowy około 179,50 m2, ilość kondygnacji 3. Podpiwniczenie częściowe (kotłownia). Stan techniczny dobry (remont generalny i adaptacja w 2006 r.). Standard wykończenia powyżej przeciętnego. Sposób zagospodarowania optymalny. Program użytkowy: ogółem komunikacja + 12 mieszkań od 16 do 30 m2.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 850 000,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania tj. kwotę: 637 500,00 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 85 000,00 zł, tj. 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w kancelarii Komornika w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu lub dokonać wpłaty na konto bankowe Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu nr

56 1020 3466 0000 9102 0034 7328

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA O. 1 w Nowym Targu

podając cel wpłaty i sygnaturę akt sprawy.

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją , w kancelarii komornika do wglądu znajduje sie operat szacunkowy sporządzony przez biegłego sądowego, sprawa jest ponadto prowadzona w Sądzie Rejonowym w Nowym Targu pod sygnaturą I Co 653/13.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Kokoszków
Miasto: Nowy Targ 
Województwo: małopolskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone