strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Magdalena Wylegała
Lokal mieszkalny
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-08-28
Godzina: 13:40:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny
Cena wywoławcza: 72 168,67
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 3248/14
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Magdalena Wylegała (tel. (61) 646 11 16, fax (61) 646 11 16) ogłasza, że dnia

 

28 sierpnia 2015 r. o godz. 13:40

 

w budynku Sądu Rejonowego w Obornikach mającego siedzibę przy ul. Piłsudskiego 47 w sali nr 3, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA NIERUCHOMOŚCI

 

położonej: 64-600 Oborniki, ul. Młyńska 8c/23, należącej do: (…). Stan prawny przedmiotowej nieruchomości jest w pełni uregulowany, ograniczone prawo rzeczowe należy do dłużniczki (…). Lokal usytuowany jest w Obornikach przy ulicy Młyńskiej 8C, obejmuje 2 pokoje, kuchnię z małym oknem, łazienkę z wc, przedpokój, o łącznej powierzchni 32,00 m2. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 3,00 m2. W mieszkaniu jest balkon. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego wskazuje, że lokal położony jest w rejonie zabudowy miejskiej wielorodzinnej. Nieruchomość położona jest w śródmiejskiej strefie miasta, korzystne dla funkcji mieszkalnej. Zabudowa osiedlowa, z bliskością placówek handlowych, urzędów, szkoły i szpitala. Lokal usytuowany jest na II piętrze budynku pięciokondygnacyjnego. Brak windy. Budynek został wykonany w technologii tradycyjnej w latach 60. XX wieku, jest w dobrym stanie technicznym. Lokal o podwyższonym wykończeniu. Układ pomieszczeń korzystny. Lokal wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania. W kuchni płytki na ścianach i posadzce. W łazience wanna i miska ustępowa, ciepła woda z podgrzewacza gazowego. Lokal w dobrym stanie technicznym. Stolarka okienna z PCV. Posadzki z wykładzin rulonowych w pokojach i łazience, w kuchni płytki.

 

Suma oszacowania wynosi 108 253,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 72 168,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 10 825,30 zł w gotówce najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

 

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Młyńska
Miasto: Oborniki
Województwo: dolnośląskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone