strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Gostyninie Ilona Mirowska
Działka o powierzchni 10 000 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-23
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Działka o powierzchni 10 000 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym
Cena wywoławcza: 241 733,33
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 1968/12
Opis:

 

 

OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie Ilona Mirowska (tel. (24) 235 90 50) ogłasza, że dnia

 

23 października 2015 r. o godz. 10:00

 

w budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie mającego siedzibę przy ul. 3 Maja 43, odbędzie się

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości należącej do: (…), położonej: 09-541 Pacyna, Wyzwolenia 13, Model, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gostyninie prowadzi księgę wieczystą nr NKW PL1G/00032092/0.

Suma oszacowania wynosi 362 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 241 733,33 zł.

Szacowana nieruchomość położona jest w miejscowości Model zlokalizowana w gminie Pacyna, na terenie powiatu gostynińskiego. Wieś Model zlokalizowana jest w południowej części gminy Pacyna przy drodze wojewódzkiej nr 583, w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości gminnej, 9 km od centrum miasta Żychlina, 13 km od centrum miasta Gąbina, 26km od centrum miasta Gostynina, 30km od centrum miasta Kutna. Wyceniana nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części wsi. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się nieruchomości z zabudową mieszkaniową jednorodzinną, nieruchomości z zabudową zagrodową oraz niezabudowane nieruchomości rolne.

Działka nr 89/2 – o wydłużonym kształcie i powierzchni 10 000 m2. Działka posiada przyłącze wody z wodociągu gminnego, przyłącze energii elektrycznej, ponadto na terenie działki znajduje się studnia i szambo. Działka posiada bezpośredni dostęp dróg publicznych (ulice: Wyzwolenia i Spacerowa). Na terenie działki znajduje się budynek mieszkalny oraz niewielki budynek gospodarczy. Teren działki przy zabudowaniach częściowo ogrodzony, niewielka część działki przy budynkach mieszkalnych utwardzona nawierzchnią betonową. Część działki przy budynkach porośnięta roślinnością trawiastą z incydentalnymi nasadzeniami ozdobnymi i drzewami owocowymi, pozostała część działki użytkowana rolniczo.

Budynek mieszkalny jednorodzinny – jest obiektem wolnostojącym, niepodpiwniczonym, parterowym z częściowo użytkowym poddaszem. Budynek w części jest obiektem wieloletnim który poddany został rozbudowie. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, z dachem dwuspadowym, krytym blachodachówką. Strop w budynku żelbetowy. W budynku znajdują się instalacje wodno-kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania. Powierzchnia zabudowy budynku wg dokumentacji technicznej wynosi 183,35 m2, pow. użytkowa 195,59 m2.

Budynek gospodarczo-garażowy – parterowy, z niskim poddaszem gospodarczym oraz z częściowym podpiwniczeniem. Budynek zrealizowany w technologii tradycyjnej, murowanej. Strop nad pomieszczeniami parteru monolityczny, betonowy, wzmocniony stalowymi belkami. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty eternitem falistym. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 42,00m2.

Dla terenu na którym znajduje się przedmiotowa działka brak jest obecnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa działka zlokalizowana jest w przeważającej części na terenach z dominacją zabudowy mieszkaniowej oraz w niewielkiej części w pasie drogi wojewódzkiej.

Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 36 260,00 zł w gotówce. Rękojmię można uiścić także na konto depozytowe sądu Bank Gospodarstwa Krajowego O. Warszawa 77 1130 1017 0021 1002 1190 0004 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

 

 

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Wyzwolenia
Miasto: Model
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone