strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Oleśnicy Arkadiusz Nitschke Kancelaria Komornicza w Oleśnicy
Zabudowana nieruchomość o powierzchni 1 115 m2
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-10-30
Godzina: 14:45:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość o powierzchni 1 115 m2
Cena wywoławcza: 422 083,50
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 233/14
Opis:

 

 

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oleśnicy
Arkadiusz Nitschke

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oleśnicy Arkadiusz Nitschke zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

30 października 2015 r. o godz. 14:45

 

w gmachu Sądu Rejonowego w Oleśnicy w sali nr 24 odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w miejscowości Bąków, gmina Długołęka, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Oleśnicy nr KW WR1E/00075672/1.

 

Nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym wolnostojącym oraz wolnostojącym budynkiem gospodarczo-garażowym położona w miejscowości Bąków, gmina Długołęka, woj. dolnośląskie, na działce nr 70/23, AM-1, o pow. 1 115 m2, KW nr WR1E/00075672/1.

Nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym wolnostojącym parterowym z poddaszem użytkowym oraz budynkiem gospodarczo-garażowym wolnostojącym. Budynek mieszkalny wybudowany w roku 2007 w technologii tradycyjnej z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej pokrytym dachówką. Teren nieruchomości ogrodzony i częściowo zagospodarowany, pojedyncze nasadzenia roślinne. W sąsiedztwie znajdują się nieruchomości gruntowe zabudowane domami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową częściowo utwardzoną żwirem i tłuczniem. Stan techniczny budynku dobry. Powierzchnia użytkowa budynku z garażem = 190,18 m2. Podłogi – na parterze budynku we wszystkich pomieszczeniach wyłożone terakotą, w jednym pokoju panele podłogowe, na poddaszu w pokojach panele podłogowe, w łazience terakota. Stolarka okienna – okna PCV, na poddaszu okna połaciowe drewniane. Stolarka drzwiowa – drzwi drewniane w kolorze brązowym. Nieruchomość wyposażona w instalacje: wodociągowa – przyłącze z sieci, instalacja elektryczna, instalacja kanalizacyjna do zbiornika bezodpływowego, instalacja centralnego ogrzewania – piec na opał stały, grzejniki panelowe.

Budynek gospodarczo-garażowy wolnostojący to budynek wolnostojący parterowy, wybudowany w technologii tradycyjnej w roku 2007, posiada dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką. W budynku zostały zamontowane okna i brama garażowa. Budynek został otynkowany i pomalowany. Jest on zlokalizowany tuż przy granicy działki, przy drodze dojazdowej.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi – 27,25 m2.

Przeznaczenie w planie zagospodarowania – teren położenia działki oznaczony jest symbolem MN –  tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zagrodowej.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 562 778,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 422 083,50 zł. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania w kwocie 56 277,80 zł.

 

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Rękojmię można uiścić także na konto komornika w banku: ING Bank Śląski SA 74 1050 1504 1000 0023 5893 1265.

Rękojmię należy uiścić najpóźniej na dzień przed licytacją, po ww. terminie rękojmia nie będzie przyjmowana.

 

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Nieruchomość tę można oglądać w dniu 22.10.2015 r. o godz. 11:00 po uprzednim uzgodnieniu z Komornikiem lub w innym terminie. Operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii komornika.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w kancelarii Komornika Sądowego w Oleśnicy Arkadiusz Nitschke ul. Kilińskiego 2/lok. 3-5, 56-400 Oleśnica Śląska, tel./fax (71) 75 85 312 powołując się na numer sprawy AN KM 233/14.

Strona internetowa Komornika www.komornikolesnica.pl; www.arkadiusznitschke.pl

 

www.komornikolesnica.pl

www.arkadiusznitschke.pl

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Bąków
Województwo: dolnośląskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone