strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Busku-Zdroju Paweł Masalski
Lokal użytkowy w Busku-Zdrój
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-11-27
Godzina: 09:00:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal użytkowy w Busku-Zdrój
Cena wywoławcza: 43 692,00
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 441/13
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju Paweł Masalski Kancelaria Komornika zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu

 

27 listopada 2015 r. o godz. 9:00

 

w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Busku-Zdroju odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w Busku-Zdroju przy ul. Kościuszki 60, jako lokal użytkowy oznaczony numerem 10, wraz z prawem współwłasności 19/2160 części wspólnych budynku i prawem współużytkowania wieczystego gruntu oznaczonego jako działka ewidencyjna numerem 312, obręb 0006, stanowiącej własność dłużnika (…), posiadająca założoną Księgę Wieczystą nr KI1B/00050152/2 w Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju, Wydział Ksiąg Wieczystych. Powierzchnia użytkowa przedmiotowego lokalu użytkowego wynosi 19,25 m2. Lokal położony jest na parterze budynku pięciokondygnacyjnego, jednoklatkowego, podpiwniczonego. Składa się z dwóch pokoi. Lokal wyposażony w instalacje: elektryczną i centralnego ogrzewania. Sanitariaty i korytarze stanowią wspólne części budynku.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 65 538,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 2/3 wartości oszacowania, tj. kwotę: 43 692,00 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym rozpoczęcia licytacji w gotówce, na konto komornika lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu.

Nieruchomość tę można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia, zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Kościuszki
Miasto: Busko-Zdrój
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone