strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Zabudowana nieruchomość o pow. 545 m2
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-12-21
Godzina: 09:00:00
Przedmiot sprzedaży: Zabudowana nieruchomość o pow. 545 m2
Cena wywoławcza: 306 933,33
Forma sprzedaży: II licytacja
KM: 26/08
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu

 

21 grudnia 2015 r. o godz. 9:00

 

w sali nr III Sądu Rejonowego w Opatowie I Wydział Cywilny odbędzie się:

 

DRUGA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej na obrzeżach m. Ćmielów przy ul. Szkolnej 25 w sąsiedztwie podobnej zabudowy jednorodzinnej. Przedmiotowa nieruchomość składa się z działki budowlanej nr ewid. 739 o pow. 545 m2 będącej przedmiotem użytkowania wieczystego oraz z zabudowy w postaci budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego typu garaż. Działka ogrodzona w części siatką, w części przęsłami metalowymi z dwoma bramami wjazdowymi z prętów metalowych tj. do budynku gospodarczego i do garażu usytuowanego w podpiwniczeniu budynku mieszkalnego. Uzbrojenie: energia elektryczna, kanalizacja i woda z sieci.

Budynek mieszkalny – po rozbudowie starego budynku: jest to budynek jednopiętrowy w części podpiwniczony, dach drewniany dwuspadowy kryty blachą, z zewnątrz otynkowany i w części ocieplony. Stolarka okienna w części starej drewniana, w części nowej z PCV. Drzwi wejściowe w części starej drewniane w części nowej z PCV. Budynek posiada dwa odrębne wejścia. Dane techniczne: powierzchnia zabudowy – 157,50 m2. Powierzchnia użytkowa – 267,80 m2.

Budynek gospodarczy: jest to budynek parterowy z dachem drewnianym jednospadowym, kryty papą. Ściany murowane z pustaków, drzwi garażowe metalowe, posadzka betonowa, wewnątrz tynki zwykłe. Stolarka okienna o złym stanie technicznym. Powierzchnia zabudowy – 30,00 m2. Właścicielem opisanej nieruchomości jest Gmina Ćmielów, prawo wieczystego użytkowania działki i odrębna własność budynku jest prawem dłużnika: (…), posiadająca założoną księgę wieczystą w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych w Opatowie Sądu Rejonowego w Opatowie nr KI1T/00007443/0.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 460 400,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 2/3 wartości oszacowania, tj. kwotę: 306 933,33 zł. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Szkolna
Miasto: Ćmielów
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone