strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Barbara Piekut w upadłości liwkidacyjnej
Postanowienie o umorzeniu zobowiązań i zakończeniu postępowania upadłościowego – PPHU KONRAD-API (Barbara Piekut)
(inne - inne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-12-04
Godzina: 00:00:00
Przedmiot sprzedaży: Postanowienie o umorzeniu zobowiązań i zakończeniu postępowania upadłościowego – PPHU KONRAD-API (Barbara Piekut)
Cena wywoławcza: 0,00
Forma sprzedaży: inne
KM:
Opis:

 

 

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, ul. Czerniakowska 100A  na posiedzeniu jawnym w  dniu   23 października 2015 r. w sprawie o sygnaturze akt X GUp 9/15 postanowił:

I.    umorzyć w całości niezaspokojone w postępowaniu upadłościowym Barbary Piekut wspólnika spółki cywilnej PPHU KONRAD-API w Wołominie zobowiązania upadłej Barbary Piekut za wyjątkiem zobowiązań wobec ZUS z tytułu składek na ubezpieczenie emerytalne, rentowe i chorobowe pracowników, należności alimentacyjnych, rent z tytułu odszkodowania za wywołanie choroby, niezdolności do pracy, kalectwa lub śmierci oraz wierzytelności ze stosunku pracy;

II.   stwierdził zakończenie postępowania upadłościowego Barbary Piekut wspólnika spółki cywilnej P.P.H.U. KONRAD-API  w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Wołominie.

Na powyższe postanowienie można wnieść w terminie tygodniowym od dnia ukazania się niniejszego obwieszczenia zażalenie do Sądu Okręgowego w Warszawie za pośrednictwem Sądu Rejonowego, który wydał przedmiotowe postanowienie.

 

 

 

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone