strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Grunty rolne zabudowane gospodarczo, Czerników Opatowski
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-01-11
Godzina: 10:20:00
Przedmiot sprzedaży: Grunty rolne zabudowane gospodarczo, Czerników Opatowski
Cena wywoławcza: 439 500,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 457/12
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

11 stycznia 2016 r. o godz. 10:20

 

w sali nr III Sądu Rejonowego w Opatowie odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w obrębie Czerników Opatowski, gm. Opatów w postaci działki
nr ewid. 236/2 o pow. 1,54 ha stanowiąca: grunty orne R II o pow. 0,33 ha, sad S-R II o pow.
1,08 ha, użytki rolne zab. B-R II o pow. 0,13 ha. Działka przylega do ww. działki zabudowanej
o nr ewid. 236/1. Zabudowa ww. działki to zabudowa gospodarcza w postaci:

- Budynek obory nr 1, jest to budynek wolnostojący, murowany z pustaków z dachem drewnianym, krytym blachą. Wrota stalowe z blachy, strop z płyt betonowych, posadzka betonowa. Powierzchnia zabudowy 352,00 m2.

- Budynek oboro-stodoła nr 2, usytuowany równolegle do ww. budynku nr 1. Murowany z cegły, dach drewniany, dwuspadowy, kryty eternitem. Powierzchnia zabudowy – 352,00 m2.

- Budynek typu „chlewik”. Przybudówka nr 3. Węższą ścianą przylega do budynku nr 2. Murowany z dachem drewnianym, jednospadowym, krytym eternitem. Bez stropu. Powierzchnia zabudowy 41,00 m2.

- Budynek magazynowy z częścią socjalno-mieszkaniową. Jest to budynek murowany, kryty eternitem. Bez stropu, posadzka betonowa. W części socjalnej to ganek, korytarz, 2 pokoje
z kuchnią i łazienka z wc. Posadzki betonowe wyłożone wykładziną PCV. Część ścian w części kuchennej i w łazience z wc wyłożone ceramiką. Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana. Powierzchnia zabudowy 170,00 m2.

- Wiata nr 5. Słupy murowane. Ściana tylna i boczne wyłożone blachą. Bez posadzki. Dach
o konstrukcji drewnianej, kryty blachą. Powierzchnia zabudowy 505,00 m2.

- Budynek gospodarczy nr 6. Murowany z dachem jednospadowym, krytym blachą. W budynku znajdują się 3 pomieszczenia typu „letnia kuchnia” składająca się z 2 pomieszczeń, pomieszczenie typu garaż z kanałem rewizyjnym i pomieszczenie gospodarcze. Część letniej kuchni podpiwniczone. Strop betonowy. Stan techniczny pomieszczeń słaby. Powierzchnia zabudowy 110,00 m2.

- Budynek garażowy z pomieszczeniem biurowym nr 7. Tylna ściana przylega do ww. budynku gospodarczego nr 6. Otynkowany z nową elewacją. Dach kryty blachą. W budynku znajduje się pomieszczenie garażowe z bramą wjazdową oraz pomieszczenie biurowe z osobnym wejściem. Posadzki wyłożone ceramiką. Okna z PCV. W pomieszczeniu biurowym drzwi o podwyższonym standardzie. Powierzchnia zabudowy 110,00 m2.

Nieruchomość stanowi własność dłużnika: (…), posiadająca założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Opatowie nr KI1T/00005102/4.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 586 000,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania tj. kwotę: 439 500,00 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej do momentu rozpoczęcia licytacji w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób. Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane.

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem, elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Czerników Opatowski
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone