strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Działka o pow. 2 500 m2 w zabudowie produkcyjnej i mieszkalnej
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-02-29
Godzina: 09:20:00
Przedmiot sprzedaży: Działka o pow. 2 500 m2 w zabudowie produkcyjnej i mieszkalnej
Cena wywoławcza: 357 000,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 937/09
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

29 lutego 2016 r. o godz. 9:20

 

w sali nr III Sądu Rejonowego w Opatowie odbędzie się:

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości położonej w obrębie Włostów, w gminie Lipnik, w powiecie opatowskim, w województwie świętokrzyskim, dla której urządzona jest księga wieczysta w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Opatowie o numerze KI1T/00017416/5. Nieruchomość gruntowa tj. działka nr 250 z obrębu Włostów; położona wśród zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej,

·        sąsiedztwo: tereny MN (budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne) rozbudowana infrastruktura, w

bliskim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne, zabudowa zagrodowa, tereny upraw rolnych, powierzchnia działki 250 – 2 500 m2, kształt – regularny, prostokątny. Sposób użytkowania – grunt zabudowany, budynek piekarni, połączony z zabudową magazynowo-garażową oraz budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.

Część nr 1 – magazynowo-garażowa: Budynek parterowy, murowany z pustaków. Składa się z sześciu boksów w tym trzy otwarte, bez drzwi garażowych. Powierzchnia zabudowy: 237,00 m2.

Część 2 – produkcyjna: Budynek piętrowy z możliwością wykorzystania poddasza. Powierzchnia zabudowy: 232,00 m2. Powierzchnia użytkowa: 174,00 m2. Ławy fundamentowe: ława fundamentowa żelbetowa. Ściany zewnętrzne: pustak żużlowo-cementowy. Więźba dachowa: drewniana. Pokrycie: płyty blachy falistej. Posadzka: betonowa. Strop: żelbetowy. Stolarka okienna: drewniana. Stolarka drzwiowa: drzwi zewnętrzne – drewniane. Tynki zewnętrzne: częściowo cementowo-wapienne. Tynki wewnętrzne: tradycyjne cementowo-wapienne. Okładziny: płytki ceramiczne. Instalacje i przyłącza: wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna.

Część 3 – mieszkalna: Budynek parterowy, murowany z pustaków i cegły ceramicznej pełnej i otynkowany. Budynek jednorodzinny (oznaczony jako budynek nr 1), w zabudowie wolnostojącej, częściowo podpiwniczony, składający się z parteru, jednego piętra i strychu, wybudowany w technologii tradycyjnej, w latach siedemdziesiątych. Układ funkcjonalny pomieszczeń: dobry. Powierzchnia zabudowy: 161,00 m2. Powierzchnia użytkowa: 128,80 m2. Ogólny stan techniczny budynku – średni. Nieruchomość stanowi własność dłużnika: (…).

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 476 000,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 357 000,00 zł. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób. Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem, elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Włostów
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone