strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Zastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Lwówku Śl. Bartłomiej Graba
Lokal mieszkalny położony w Mirsku, o pow. 46,2 m2
(nieruchomości - lokale mieszkalne)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2016-04-27
Godzina: 14:00:00
Przedmiot sprzedaży: Lokal mieszkalny położony w Mirsku, o pow. 46,2 m2
Cena wywoławcza: 71 797,50
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 1423/12
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lwówku Śląskim Małgorzata Powalska-Graba, zastepca komornika asesor komorniczy Bartłomiej Graba zawiadamia na  podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

27 kwietnia 2016 r. o godz. 14:00

 

w  Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego z siedzibą w Lwówku Śląskim, sala 301, odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

Spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu płożonego w miejscowości Mirsk przy ul. Głowackiego 10/6. Lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni użytkowej 46,2 m2, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju położony jest na I piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Mirsk przy ul. Głowackiego 10, działka nr 285/11 o pow. 0,1359 ha. Lokal aktualnie zamieszkały, stolarka okienna – okna nowe z PCV, drzwi wejściowe wygłuszane, wewnętrzne płyty typowe i rozsuwane, w przedpokoju, kuchni i łazience posadzka pokryta płytkami ceramicznymi posadzkowymi. W pokojach położona wykładzina typu lenteks, na balkonie posadzka betonowa, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne malowane. W łazience ściany pokryte płytkami ceramicznymi, w kuchni ekran z płytek. Lokal wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie c.o. z kotłowni, ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego, w łazience urządzenia sanitarne typowe. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego – teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej.

Przedmiotowe spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego znajduje się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „GRYF” w Gryfowie Śląskim. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu stanowi własność dłużników na prawach wspólności ustawowej majątkowej małżeńskiej.

Dla przedmiotowego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Lwówku Śl. prowadzi księgę wieczystą o nr JG1S/00025145/5.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 95 730,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 71 797,50 zł.

Zgodnie z art. 962 § 1 przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 części sumy oszacowania, tj. 9 573,00 zł, w gotówce w Kancelarii do godz. 12:00  lub na konto komornika:

PKO BP S.A. 38 1020 2124 0000 8102 0058 3054,

najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg (liczy się moment zaksięgowania środków na rachunku bankowym kancelarii komornika). Potwierdzenie dokonania przelewu należy okazać Komornikowi przed licytacją.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Nieruchomość tę można oglądać codziennie na dwa tygodnie przed licytacją, zaś operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Licytacja może się nie odbyć bez podania przyczyn.

 

Szczegółowych informacji udziela Komornik pod numerem tel. (75) 647 77 99

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica: Głowackiego
Miasto: Mirsk
Województwo: dolnośląskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone