strona główna     strona główna
wyszukiwarka zaawansowana szukaj
Komornik Sądowy przy SR w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie
Działka budowlana o pow. 1,18 ha, położona na terenie Cementowni Ożarów
(nieruchomości - działki)

LICYTACJA ZAKOŃCZONA

Podstawowe informacje:
Data: 2015-09-10
Godzina: 10:00:00
Przedmiot sprzedaży: Działka budowlana o pow. 1,18 ha, położona na terenie Cementowni Ożarów
Cena wywoławcza: 725 625,00
Forma sprzedaży: I licytacja
KM: 706/12
Opis:

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka Kancelaria Komornicza w Opatowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu

 

10 września 2015 r. o godz. 10:00

 

I Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Opatowie w sali nr IV odbędzie się

 

PIERWSZA LICYTACJA

 

nieruchomości w cenie której będzie uwzględniony 23% VAT – położonej w miejscowości Potok Wieś, gmina Ożarów. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie Cementowni Ożarów z wjazdem i przechodem przez teren Cementowni Ożarów. Składa się z działki budowlanej nr ewid. 1141/1 o pow. 1,18 ha stanowiącej tereny budowlane i będącej przedmiotem użytkowania wieczystego. Otoczenie ww. działki to tereny zabudowane zabudową produkcyjną o nr ewid. 1141/7 będące w użytkowaniu wieczystym Cementowni Ożarów. Z jednej strony szacowana działka sąsiaduje z bocznicą kolejową Cementowni Ożarów. Zabudowa szacowanej działki to:

- hala produkcyjna z dobudowaną do ściany bocznej zabudową z pomieszczeniami magazynowo-warsztatowymi oraz z dobudowanym do ściany czołowej dwupiętrowym budynkiem z pomieszczeniami socjalnymi, aktualnie nieużytkowanymi o złym stanie technicznym. Hala produkcyjna o wysokości około 8 m o konstrukcji żelbetowej. Stropodach z prefabrykowanych płyt stropowych, kryty papą. Ściany z płyt betonowych. Posadzki betonowe, drzwi stalowe x 2 wielkowymiarowe. Hala produkcyjna wyposażona w suwnicę. Aktualnie hala wynajmowana jest przez inną firmę wykonującą usługi na rzecz Cementowni Ożarów. Składa się z 12 przęseł 6-cio metrowych i szerokości 20 m. Do ściany bocznej dobudowana jest zabudowa o około 3,5 m wysokości z pomieszczeniami typu magazyny, malarnia, pomieszczenie warsztatowe z wejściem z hali oraz z zewnątrz z placu, który stanowi plac manewrowo-postojowy pomiędzy ww. halą produkcyjną a budynkiem biurowym i budynkiem magazynowo-warsztatowym z bramą wjazdową, aktualnie nieużytkowanym i wymagającym remontu. Do ściany czołowej dobudowany jest 2-piętrowy budynek z pomieszczeniami wcześniej służącymi jako pomieszczenia socjalne dla pracowników. Aktualnie przybudówka do hali produkcyjnej jak i budynek socjalny nie są użytkowane z oznakami znaczącej dewastacji. Brak wewnątrz urządzeń i wyposażenia, pozrywane instalacje. Stolarka okienna i drzwiowa o złym stanie technicznym część szyb w oknach wybitych. Dane techniczne: - hala produkcyjna: powierzchnia zabudowy – 1 440 m2; budynek socjalny: powierzchnia zabudowy – 256 m2; powierzchnia użytkowa – 652 m2; przybudówka do hali produkcyjnej: powierzchnia zabudowy 360 m2. Część przybudówki z 2-giej strony hali, tj. od strony bocznicy kolejowej została wcześniej rozebrana a jest ujęta w powierzchni zabudowy w rejestrze budynków. - Budynek biurowy. Jest to budynek parterowy, murowany ze stropodachem, kryty papą. W budynku znajduje się pomieszczenie biurowe z salą konferencyjną i zapleczem socjalnym typu łazienki z wc. Okna drewniane o złym stanie technicznym, okratowane. Drzwi obite blachą. Aktualnie budynek nie jest użytkowany. Częściowa dewastacja pomieszczeń. Brak wyposażenia, podłogi pokryte zniszczoną wykładziną PCV. Budynek wymaga kapitalnego remontu.

Powierzchnia zabudowy – 997,00 m2.

- Budynek magazynowy z pomieszczeniem warsztatowym. Jest to budynek parterowy ze stropodachem, kryty papą. Bryła budynku zamyka ww. plac manewrowo-postojowy. Konstrukcja żelbetowa z wypełnieniem ścian murem z pustaków. W budynku znajdują się 4 boksy garażowe z bramami wielkowymiarowymi z blachy, których część użytkowana była jako pomieszczenie warsztatowe oraz pozostałą część jako pomieszczenie magazynowe. Stolarka okienna okratowana. Drzwi stalowe. Aktualnie budynek nie jest użytkowany. Powierzchnia zabudowy – 481,00 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie ww. hali produkcyjnej i budynku magazynowego z pomieszczeniem warsztatowym znajdowała się hala produkcyjna aktualnie zdemontowana. Nieruchomość stanowi wieczyste użytkowanie dłużnika: (…). Posiada założoną księgę wieczystą w V Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sandomierzu o numerze KI1S/00054071/4.

 

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 967 500,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania, tj. kwotę: 725 625,00 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości netto w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu albo w inny wskazany przez komornika sposób najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

 

Miejsce: licytacji / przetargu / rozstrzygnięcia oferty:
Ulica:
Miasto:
Województwo:
Położenie przedmiotu sprzedaży:
Ulica:
Miasto: Potok Wieś
Województwo: świętokrzyskie

samochody poleasingowesamochody poleasingowe
samochody poleasingowe
Praca   Polityka prywatności   Informacje prawne  Cookies

licytacje komornicze

  www.ikomornik.pl
Copyright © Dawro 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone